Yandex Harita Kayıt

Yandex Maps Kayıt

Ülkemize giriş yaptıktan sonra hızla kullanım oranını artırmayı başaran Yandex’in en çok kullanılan servislerinin başında harita uygulaması gelmektedir. Firmanızın haritalara eklenmesi ile birlikte Yandex haritalar üzerinde işletmenizin yeri işaretlenmiş olur. Böylelikle arama sonuçlarında yükselebilir ve lokasyon bazlı arama sonuçlarında firmanızı arayan kişinin bulunduğu konuma göre ilk sayfa da yer alabilirsiniz.

Yandex haritalara kayıt hizmeti ile firmanız haritalar üzerine eklenirken hizmet vermekte bulunduğunuz sektörle ilgili eklenecek anahtar kelimeler sayesinde vermiş olduğunuz hizmetleri aramakta olan potansiyel müşterilerinize de arama sonuçlarında listelenirsiniz.

Yandex haritaya kayıt olan firmalar hem organik arama sonuçlarında hem de Yandex Maps sitesinde ve akıllı telefon uygulamasında çıkmaktadır. Bu durum anahtar kelime bazlı aramaları da olumlu yönde etkilemektedir.

Yandex harita servisinde sadece konum görünmez bunun dışında telefon numarası, web site adresi, e-mail adresi, çalışma saatleri, şirket ve ürün fotoğraflarını da yayınlayabilirsiniz.

Yandex harita servisine firmanızı kayıt etmek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.