SEO Danışmanlığı

Profesyonel SEO Danışmanlığı

Bir sitenin mevcut durumu göz önüne alınarak geliştirilen yöntemlerle, belirlenen hedef doğrultusunda yapılan çalışmalar bütününe SEO, bu süreci yürütene de SEO danışmanı denir. İnternetteki ticaret hacminin artmasıyla hızla büyüyen ve önemi anlaşılan SEO, internet pazarında yer almak isteyen ve bu doğrultuda yatırım yaparak arama motorlarında üst sıralarda çıkmayı hedefleyen kişi/işletmelere danışmanlık hizmeti kapsamında sunulur.

SEO danışmanlığı sürecinde rakip ve sektör analizi yapılarak hedef için en doğru strateji belirlenmeye çalışılır. Çalışma yapılacak web sitesinin de SEO analizi yapılarak, SEO çalışmasına uygun olup olmadığı tespit edilir, uygun değilse uygun hale getirilerek çalışmaya başlanır.

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google baz alınarak yürütülen SEO danışmanlığı, çalışma yapılan site ve kelimenin zorluk derecesine göre 2-10 ay arasında değişkenlik göstermektedir. Kelimenize göre tahmini çalışma süresi detaylı analiz yapıldıktan sonra verilebilir.

Çalışma sürecinde site içi (on page) ve site dışı (off page) SEO düzenlemelerinin tamamı Webdevage Dijital Reklam Ajansı’na emanettir. Yapılan çalışmalar aylık olarak rapor edilir.  SEO danışmanlığı hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak

bize gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Sitenizin eksiklerini görmek için SEO analizi yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayarak SEO analizi sayfamıza ulaşabilirsiniz.

 

İletişim

SEO Danışmanlığı süreç  ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yandaki formu doldurmanız halinde müşteri temsilcimiz kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.

 Email contact@www.webdevage.com

 Çağrı Merkezi +90 850 885 08 38