Facebook Reklamları

Facebook Reklam Danışmanlığı

Sadece ülkemizde 40 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan Facebook, dünya çapında da en çok kullanılan sosyal medya sitelerinin başında geliyor.

Webdevage, Facebook reklamları sayesinde markanızın daha fazla insana ulaşmasını sağlayarak marka bilinirliğini artırmada önemli rol oynamaktadır. Facebook’ta hedefleme kriterlerinin çok geniş tutulabilmesi sayesinde reklamlarınızı göstermek istediğiniz kişilere direkt olarak ulaştırabilirsiniz. Reklamlarınızın hedef kitlesini ülkeye, şehre, cinsiyete, yaşa, anahtar sözcüğü, medeni durumuna, eğitim durumuna, iş ünvanına göre belirleyebilirsiniz. Bu sayede reklam bütçenizi ürününüz ve/veya hizmetinizle ilgilenen etkin bir grup için verimli şekilde kullanmış olursunuz.

Her bir ürününüz/hizmetiniz için farklı hedef kitleler belirleyerek reklamlarınızdan alacağınız geri dönüşleri arttırabilirsiniz.

SİPARİŞ FORMU


  BÜTÇENİ SEÇ

  100-500 TL / AY500-2500 TL / AY2500-10000 TL / AY10000 TL - / AY

  Sol tarafta yer alan Facebook reklam sipariş formunu doldurarak Facebook’a reklam vermek için ilk adımı atabilirsiniz. Seçtiğiniz aylık reklam bütçesini Facebook reklam türlerinin tamamında, farklı zaman dilimlerinde ve farklı kampanyalarda kullanabilirsiniz.

  Formu doldurduktan sonra müşteri temsilcimiz kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecek ve reklam kampanyasının detayları konusunda sizi bilgilendirecektir.

  Hem reklam harcamalarını hem de danışmanlık ücretini ister havale/eft yoluyla banka hesabımıza, isterseniz de güvenli ödeme kanalıyla kredi kartınızla 12 taksite kadar yapabilirsiniz.

  • Facebook reklam istatistikleriniz detaylı bir şekilde sizlere sunulur.
  • Gerekirse her reklam için ayrı hedef kitlesi belirlenir.
  • 7/24 ücretsiz e-posta destegi.

   

   

  Bu konunun etiketleri: facebook reklam, facebook reklam vermeinternette reklam vermek, internet reklamları, facebook reklam vermek, sosyal medya reklamları